Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék! Tudom, hogy...

Tanácsot kérnék! Tudom, hogy még elég messze van a karácsony, de ezelőtt mindig az utolsó napokban szereztem be mindent s most ezt elkerülendő, szeretnék pár ötletet, tippet kérni tőletek, főleg csajoktól, hogy ti mit vesztek a legjobb barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom még.

Szerintem majd decemberben elkezdek gondolkodni rajta.

Az biztos, hogy mindenképpen lesz egy kis kézzel készített ajándék is. Gondoltam arra, hogy mézeskalácsból csinálok neki valami szépet (pl. szív, karácsonyfa vagy valami) és kidíszíteni szépen.


Írok pár ajándékötletet lány barátnőknek:

- Ékszer.

- Füstölő készlet.

- Mécsestartó.

- Fényképtartó egy közös képetekkel.

- Ékszertartó (szerintem a legszebb egy sima fa ékszertartó amit te díszítesz ki).


16/L

2011. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 30. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én két barátnőmet ajándékozom meg.

Az egyik csoki fondüt kap a másik pedig egy könyvet és valószínlűleg egy mécses-körhintát. És mindketten kapnak valami csokit, amit innen viszek ahol lakom.

2011. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!