Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az intuitív szó jelentése?

Mi az intuitív szó jelentése?

Figyelt kérdés
Google-ba ezt találtam: ösztönös megérzésen, élményszerű felismerésen alapuló, sugallatszerű, ihlet sugallta. Ez egy kicsit magas, valaki megfogalmazná nekem egy kicsit hétköznapibban, érthetőbben?
2011. márc. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
De ezen mit nem lehet érteni? Ösztönös. Ha pl. tippelsz, az is egy intuitív döntés - szerintem. De szóljatok rám, ha én értelmeztem rosszul.
2011. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
ösztönös megérzésen, élményszerű felismerésen alapuló, sugallatszerű, ihlet sugallat
2011. márc. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Második, ügyesen bemásoltad azt a szöveget, amit meg kellett volna magyarázni.:D
2011. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Van ez így
2011. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
azt jelenti, hogy gyakran vannak fura megérzései, melyek olyanok, mintha tapasztalta volna már őket. Ezt lehet fejleszteni, igazság szerint ez olyan de ja vu és 6. érzék keveréke-dolog...
2011. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gbc180 válasza:
89%
Ha esetleg az az igazi kérdés, hogy miért mondhatják egy gépre, programra, kezelőszervre, akkor szerintem azért, mert a gombok, a logikai felépítés ott vannak, ahova "várod" őket. Magyarán, nem szükséges végigolvasnod mindent, hogy rájöjj, hogy mit kell csinálni, mert a dolog elég intuitív....
2013. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csókásné Irénke válasza:
60%
talán a hatodik-hetedik érzék jelenléte
2014. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Szia! :-) Olyan folyamat vagy megismerés megnevezése, mely során az információszerzés nem gondolkodási és következtetési folyamatok során történik. A folyamat egy következtetés vagy belátás végeredményét adja anélkül, hogy az ehhez vezető gondolati lépések tudatosulnának.
2017. jún. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!