Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Molnár F. Árpád korábban...

Molnár F. Árpád korábban tényleg dolgozott a Nemzetbiztonsági Hivatalnál?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud, akkor bizonyítékkal támassza alá, vagy azzal cáfolja meg.
2011. márc. 27. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyíték?? MI ez valami kihallgatás?? Amúgy biztos igaz mert Ő azt mondta és Árpi mindig igazat mond... :-))
2011. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod mindjárt csatolom az NBH-s bérjegyzékét, remélem az igazi bizonyíték. :-)
2011. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megvan akkor felőlem csatolhatod. Egyébként ilyenekre gondoltam, vagy arra hogy pl "2000 és 2005 között együtt dolgoztam Molnár F. Árpáddal a Ráckevei kenyérgyárban X.Y., mellékelek egy pár képet bizonyítékként" És így ha minden korábbi munkatársa jelentkezik, akkor össze áll az önéletrajza és akkor látható lesz hogy hol dolgozott korábban, és hogy dolgozott-e az NBH-nál.
2011. márc. 27. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés engem is érdekelne, kérdés hogy az NBH-sok is olvassák-e a GYIK-et.
2011. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretett volna csak ott dolgozni.
2019. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!