Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen pelenka? hol lehet...

Ez milyen pelenka? hol lehet ilyet venni? én egy Magyar TeenBabyDiaperLover vagyok. Légyszi ne oltsatok, ok? Eleget kaptam már.

Figyelt kérdés

[link]


PEACE!!


19/f


2011. márc. 27. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Bmeg te pelenkát hordasz? HAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAHHAHAH pfffffffff..............
2011. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
54%
Ez te vagy mert ez a pelenka és a vasalt haj k.rvára nem illik össze. Úgy néz ki mint egy cirkuszi majom.
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kutya közönséges gyerekpelenka. Ha jól meg nézed össze sem ér rajta.
2011. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

sztem gyógyszertárba...mert a felnőtt pelenka azoknak van általában akik betegek stb.. szal szerintem ott.


De amúgy ebbe mi a jó? többen is tettek fel ilyen jellegű kérdést és még mindig nem tom ez mi is...

2011. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez nem felnőtt pelenka. Arra nem szokás színes szívecskéket rakni. Meg általában összeérnek az emberen.

Ez egy sima gyerekpelenka. Bármelyik boltban lehet kapni.

2011. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Arra értettem h ha pelenkát akar hordani az illető...vagy a franc tudja azt sem látom be mi értelme ennek. ha meg gyerekpelus akko az első cba-ba
2011. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tom mi a jó benne, egyszerűen szeretem magamat kicsinek érezni.
2011. márc. 27. 20:52
 8/15 anonim ***** válasza:

hohoooly goddess!!!


Am gyógyszertár, de nem lesz rajta ilyen minta...



BTW

És én szívesen beutalnálak egy pszichológushoz, ez nem egészséges, beszéltél már szakemberrel ilyenről? Most nem cikizésből, hanem komolyan!


Tudom h vannak ilyenek, már nagyon régen is láttam hasnolókat, gyerekként tökre viccesnek találtam h vki maga alá akar csinálni, mára már betegnek találom az ilyet... tuti vmi gyerekkori lelki defekt vagy ilyesmi...


Kéne vkivel beszélned erről, mert így nem leszel képes normális kapcsolatot kialakítani, meg hát nem tudom mennyiben akadályoz ez a hétköznapokban - habár am gondolom akkor csak nem hordod...


20/L

2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

sztem amúgy nem gyerek pelus, mert pl itt látszik h nagyobb:

[link]


Meg 2 ragasztócsíkja van. gyerek pelusok annyira nem jók rám.

2011. márc. 27. 21:05
 10/15 A kérdező kommentje:
suliba volt már rajtam de hihetetlen parás voltam, így nem csinálom gyakran. évente párszor. az izgalom kiváltja a parát. nem gátol, és nem akarok dokihoz menni mert én így jól érzem magamat, és boldog vagyok. most volt randim, és jó volt, de ő nem tudja ezt. Viszont én mintásat szeretnék:( gyerekpelusból a drynites jó rám, de nagyon nehezen beszerezhető. És nem IGAZI pelus, nekem ilyesmi kéne:(
2011. márc. 27. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!