Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honlap, Html szerkesztő...

Honlap, Html szerkesztő programja van valakinek?

Figyelt kérdés
Valami igazán jó! A joomlát nem tudom használni de ez egy másik kérdés, szóval van valami jó HTML szerkesztőtök?
2011. márc. 28. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Én nem használok de nagyon sok van.
2011. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nkm is kéne vmi jó program ami jól kezelhető. és kérlek pontos választ adjatok ne olyat h "írd be google-be" vagy "sok van keress neten"
2011. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 válasza:

Pedig tényleg jó megoldás a Google :)

Mindkettőtöknél attól is függ, milyen igényeitek vannak a programmal szemben, mennyire vagytok járatosak a webszerkesztésben.

Kezdők részére jószívvel tudom ajánlani a KompoZer nevű ingyenes programot, tud magyarul is, ami főképp kezdőknél nem hátrány. Úgynevezett WYSIWYG szerkesztő (azt kapod, amit látsz), vagyis induláshoz, amikor szinte még az alapokat sem ismered, nem rossz. Normál nézet formában is használható, de van HTML nézete is, sőt elég jó a CSS szerkesztője. Mellette persze (amikor már járatosabb leszel a HTML-ben), jól jön a minden Windowsban megtalálható Jegyzettömb, vagy a Wordpad ill. a Notepad++. Ezek csak szöveges szerkesztők, de van, amikor jobb ezeket használni. A KompoZerhez lehet találni több használati útmutatót magyarul, elinduláshoz ezért is jónak tartom.

2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 válasza:

Hoppá, csak most néztem a dátumra :)

Na mindegy, már leírtam, amit leírtam, majd átteszem frisebb kérdéshez :)

2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!