Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elmegyek az orvoshoz azzal...

Ha elmegyek az orvoshoz azzal az ürüggyel, hogy kimerült vagyok és nem tudok pihenni mert állandóan dolgozom kell, akkor mit tesz?

Figyelt kérdés
Kiír pár nap szabadságra,vagy gyógyszert ír csak fel?
2011. márc. 29. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, h kapsz vitaminokat vagy valami nyugtatót, amitől jobban alszol
2011. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy az orvos is ürügynek fogja tartani.Már, ha normális orvos...Ugyanis a kimerültség is nevezhető egy idő után betegségnek.Például a krónikus fáradtság is egy betegség és manapság nagyon gyakori.Valószínű, kiír szabadságra, hogy kipihenhesd magad.Lehet, hogy fel is ír valamit,gondolom,nyugtatót.
2011. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az szinte tuti h kiir, lattam mar olyat is h iszonyat faradtnak tunt a beteg es kiirta par napra.

Szerintem kapsz meg vitaminokat es ha nagyon speci es modern a dokid par jotanacsot mozgas, etkezes temaban.

2011. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Kiírt 2-3 napra,kaptam nyugtatót,meg vitaminokat ahogy mondtátok:)

2011. márc. 29. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!