Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cserediák - mit lehet vele...

Cserediák - mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva cserediákom jön 10 napra, ami nem kevés idö. Sajnos a nyelvet nem beszélem túl jól, de nem hiszem, hogy ez túl nagy probléma lenne. Napközben az iskolám biztosít neki programot, de estétöl (kb. olyan 5-6-tól)másnap reggelig, illetve hétvégén nekem kell öt szórakoztatnom. Adnátok pár ötletet, hogy miket csinálhatnánk? Vagy hogy hogy szokott ez menni, esetleg aki már élt át hasonlót, leírná a tapasztalatait? (én 16 éves vagyok, fogadottam 14)
2011. márc. 31. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincsenek személyes tapasztalataim, de elmehettek valahova kajálni, sétálni, valamit sportolni, biliárdozni, tekézni, vagy valamit, amire a közelben van lehetőség. Elviheted valami szoborhoz, egy múzeumba, kiállításra, ha érdeklik az ilyen dolgok.Ha a közeletekben nincs ilyesmi, akkor kérd meg szüleidet/tesódat, vagy valakit, hogy vigyen el egy közeli nagyobb városba, ahol tudtok valamit csinálni.Vagy kérdezd meg őt (e-mailen, ha tudod, vagy személyesen ha már itt lesz), hogy mit szeretne csinálni.Sok szerencsét, ne izgulj!
2011. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket (: Igazából nem tudok túl sokat költeni erre a dologra, és nem tudom, hogy este egész napos városnézés stb. után lesz-e még energiája, de ha igen, akkor ezeket kipróbálhatjuk (:
2011. márc. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!