Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szavakat találtok...

Milyen szavakat találtok viccesnek?

Figyelt kérdés
Gyakran van, hogy nézem a tv-t és hallok egy szót és órákon át röhögök rajta vagy pl multkor órán az osztálytársammal találtunk egy szót a könyvebe és nem tudtuk mit jelent de nagyon vicces volt. Ti is szoktatok ilyeneken nevetni és ha igen mik ezek a szavak? :D
2009. febr. 26. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le a szavakat! Kíváncsi vagyok:D


Nekem az ungi-bungi tetszik:D Meg a segglyuk helyett a lyukszi :DDD

2009. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy falusi osztálytársamtól hallottam egyszer, hogy cellux helyett tixo-t mondott, én meg visítottam, hogy az meg mi? :D
2009. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
A fiúhörim épp akcióba kezdett a barátnőjével, anyósom meg épp jött ki a szobából, odatévedt a tekintete, aztán mondja nekem: "A höri hegyette van a másiknak." (Itt a hegyette azt jelenti, hogy rajta.) Ezen besz@rtam. Meg azon is, hogy radai rosseb. Ugyanis ezt se hallottam még. Vagy mikor mondja nekem, hogy legyek szíves, és hozzam le a grádicsról a paradicsot, mer megpunnyad, és nem kéne pazúnunk, amikor ilyen radai rosseb nyarunk volt. :P
2009. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Második vagyok!

Azt a rabvallatóját!!! - ez papám szavamondása... vagy mi is az :D már én is ilyen szavakat alkotok :)

2009. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
száni (szánalmas) :D
2009. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
dzsukel, anorák:D
2009. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Paszuly,görcs,csimbók,tarhonya,vájling. :D
2009. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hehe xD hát ezek is nagyon jók :D Én is általában olyanokon röhögök amiknek van egy "normálisabb" jelentése csak mást mondanak rá pl: ganyézik (ez mondjuk nem tudom mit jelent x)), hajma, ráharagszik valakire (ezt egy vidéki osztálytársam mondta, náluk így mondják azt h megharagszik :))

Meg nagyon sokminden van még de most nem jutnak eszembe :D

2009. febr. 27. 15:35
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
pitli :D
2009. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
fajesz, fostalicska, pacsker, bögy
2009. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!