Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néznek állandóan a...

Miért néznek állandóan a villamoson/buszon?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, azt mondják szép vagyok, és nekem sincs bajom magammal, de zavar nagyon, hogy a képembe bámulnak, még a nők is! :)
2011. ápr. 1. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mi a baj, azzal, hogy megnéznek téged?

Nem jó az, hogy tetszel a másik nemnek?

A nők is megnéznek - háát, erre nem tudom, hogy mit mondjak. Lehet, hogy a ruhádat nézik, mert olvasom, hogy ez természetes náluk (nem leszbizésről beszélek).

Férfi létén, olykor én is megnézem, más férfiakat, de ez, nem melegségem jele, hanem az, hogy rajta milyen ruha van (most őszintén, én nem fogok a kirakatok előtt ácsorogni), de azért, próbálom úgy, hogy ő se higgye azt, hogy rá bukok.

Végére még annyit, hogy a nőnek az a jó, ha a másik nő megdicséri (ezt a nőktől hallom).

2011. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar amikor feltűnően bámulnak, és nem a ruhámat vagy a mellemet, hanem az arcomba bámulnak:D És volt amikor már megkérdeztem a szemben ülő csajt hogy mit bámulsz? :D Egy idő után már nagyon idegesítő..:)
2011. ápr. 1. 14:04
 3/3 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Olyanokra szoktam gondolni, hogy biztos furán nézek, az egyik szemem kicsit ferdén helyezkedik el, furcsának gondolják az arcom.
2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!