Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én félek, amikor álmoskön...

Csak én félek, amikor álmoskönyvet olvasok?

Figyelt kérdés
Megijedek minden kis hangtól vagy piszmogástól (pl hörcsögöm mocorog, valahol beszélnek) és félek az álmok jelentésétől. Pl: apát halva látni: bűn és szégyen. Valami furcsát érzek ha ilyeneket olvasok. Nem tudom megmagyarázni, de nagyon rossz.
2009. febr. 26. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne olvass álmos könyvet!!!Ennyi
2009. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy?

Ne mond komolyan hogy az ilyen baromságot elhiszed?

Hahaha, nézd, csak abban higyj amit még nem bizonyitottak be, ezt bebizonyitották, mondok én neked valamit:

Edd teli magad zsiros kajával alvás előtt, és álmodni fogsz.

Ilyen egyszerű, abban hihetsz hogy hogy keletkezett a világ, mert arról tudtommal semmi pontos adat sincs, azt is kigondolhatod hogy mivan ha meghalunk, hisz azt se tudjuk, de olyasmit ne gondolj hogy fekete macska épp arra járt, vagy hogy roszat álmodtál, vagy a szerelem Isten ajándéke, ezek baromságok, élj a földön, ne a felhők közt..

2009. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban én is így voltam vele. sőt! még el is dugtam jó mélyre, mert ránézni sem bírtam.

ha nem vagy túl idős, akkor szerintem normális, ha viszont felnőtt vagy, akkor gondolkozz már reálisan! :D

2009. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenki mástól retteg, mindenki mást csinál szivesen vagy nem szivesen. ha igy érzed, akkor ugy is van (nem is értem miért kell ilyen válaszokat irniuk neked) ez pszichés. ez olyan, mint pl ha vhol rossz történik veled ott félni fogsz. nem a helytől, de mégis azon a helyen. a lelked előre védekezik az álmoskönyv eredményei ellen. de azért irnak ott jókat is, sok álom jót jelent:) és szerintem azért annyira ne vedd komolyan amit ott olvasol, néha csak útmutató, de sokszor még az sem..

de pszichésen saját magad is kielemezhetsz sok álmodat!!

2009. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Ez gáz. XD
2009. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamu az álmoskönyv! Este az álmaiddal azt dolgozod fel, ami a nap közben történt veled, viszont ha hülyeség akkor fáradt voltál, de naon.
2009. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mostmár tudom milyen szar az ha vki kérdésére bunkó válaszokat írnak xD de azért kösz a válaszokat
2009. febr. 27. 21:17
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként 16 éves vagyok
2009. febr. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!