Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan unatkozok itthon,...

Állandóan unatkozok itthon, testvérem sincs. Mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés

Olvasni szoktam, mikor jó az idő kimegyek biciklizni is. A tévében ritkán találok olyan műsort, ami tetszik, szóval azzal se tudom igazán lekötni magam. Ti mivel szoktátok elfoglalni magatokat, ha nem mentek sehova?


15/L


2011. ápr. 2. 20:58
1 2
 1/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Kéne valami hobbi. Kézműveskedni nem szeretsz? Esetleg nézz be egy hobbiboltba, ott lehet hogy találsz kedvedre valót. Pl. engem a világból ki lehet kergetni az origamival, de a decoupage-t imádom csinálni. Az még ilyen kétbalkezeseknek is megy, mint én.
2011. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, én imádom a térképeket, állandóan a világatlaszt böngészem, utána nézek kis eldugott Isten háta mögötti helyeknek, mit lehet róluk tudni. Nyelveket is tanulhatnál akár, a szótárat is órákig képes vagyok forgatni, annyi érdekességet tanulok meg ilyenkor. Idegen szavak szótárán is jót lehet szórakozni. Tudom, ezek nem szokásos elfoglaltságok, de engem ezek dobnak fel.
2011. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valamihez kézügyessége.

Mire kideríted, mi az, már nem fogsz unatkozni: rajzolás, kötés, hímzés, varrás, gyöngyfűzés, stb.

Vagy ha már tehetség: lehet írni verset, dalt, dalszöveget, novellát. Tanulhatnál hangszeren játszani, ha megengedhetitek magatoknak anyagilag.


A suliban biztos van sport, kosár, kézi, röplapda, ez ált. vagy ingyenes, vagy azért nem annyira drága.


Nekem nagy kedvencem még a puzzle, már minden falon lóg legalább három, de elég fura az ízlésem: csak a térképesek tetszenek. Legalább jól mutatnak egymás mellett.


Megnézheted, van-e olyan mozgás még a környéken, ami kijön a zsebpénzedből: zumba, salsa, konditerem, hastánc, társastánc, vagy bármi, ami tetszik.


Ha kimozdulsz, hamarabb találsz barátokat is, aztán már nem lesz gond, mivel csapd el az időd, inkább csak az, hogy időre hazaérj. :D

2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az anyukám nagyon szigorú és nem enged el sehova, mert még kicsi vagyok szerinte. A sportok meg nem fekszenek nekem, szörnyű vagyok az összesben.
2011. ápr. 2. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen állatot nem szeretnél/nem tarthatsz?Minden maradék szabadidődet lekötné:)
2011. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tarthatok. :(
2011. ápr. 2. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Sajtos tésztát, mert az hamar kész!

De ha több időd van, akkor valami mást is csinálhatsz.


Akár nem is csak kaját. Pl. hülyeségeket olvasgathatsz a gyakorikérdéseken, aztán szomorúan rádöbbenhetsz, hogy ma se csináltál semmi érdemlegeset. Vagy átmaszturbálhatod a napot, de az se túlságosan életmegváltóan hasznos, ámbár kellemesebb, mint itt olvasgatni.


ui.: amúgy meg most én találjam ki neked, hogy miket szeretsz csinálni, mik azok, amikhez van affinitásod és/vagy lehetőséged ?


Lehet valamit alkotni, vagy fejleszteni magad valamiben, ne adj Isten olvasni... vagy a barátokkal, ismerősökkel beszélgetni facebook-on, msn-en, skype-on.


A lehetőségek végtelenek... melyik példákat ragadjuk ki belőle?

2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kezdj el egy új nyelvet tanulni, pár év múlva hálás leszel magadnak :D
2011. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ajánlom a farmerama nevű online játékot.


merre laksz amúgy?

2011. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mujer válasza:
Reszelj sajtot!
2011. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!