Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Svájc hogy tudott kimaradni a...

Svájc hogy tudott kimaradni a háborúból?

Figyelt kérdés
Ott van Európa közepén, egy kis fostos ország. Hitler lerohanta a lengyeleket, a franciákat. Azt a kis szert miért nem?
2011. ápr. 3. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
te olyan buta vagy... abban a kis "sz.arban" volt kb. az összes katonai felsővezető pénze, a politikai elit mellett. Szerinted jó ötlet lenne?
2011. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha a fikád kaparászása helyett figyelnél történelem órán,nem lennél ekkora suttyó.=D
2011. ápr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen agresszívnak lenni? Én egy rossz szót nem szóltam senkire, ti meg már ilyeneket mondtok rám. Kösz.
2011. ápr. 3. 02:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy svajc egy nagy bank :)) mindenki oda hordta a penzet, s akarki is tamadna meg, sajat magat tamadna, azaz a sajat penzet
2011. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 12 éves vagyok ti b.uzik. nem tudhatok mindent.
2011. ápr. 18. 12:49
 6/9 anonim válasza:
hogy lehet így beszélni egy olyan személlyel akiről még azt sem tudjátok hogy hány éves???és amúgy is segítséget kér,ez az oldal azért van hogy kérdezünk nem pedig azért hogy bunkók legyűnk és hogy kritizáljunk másokat,szerintem senki nem tökéletes úgy csináltok mintha ti soha nem letetek volna gyerekek és nem ettétek volna a fikátokat a nap 24 órájában!!!!ha valakinek ennyi elfojtott agressziója van az adja ki magából máshol ez az oldal nem azért van hogy provokáljunk olyan embereket akiket nem is ismerünk.Bántotak titeket kis korotokban hogy egy ilyen egyszerű kérdésre ilyen agresszívan és feldúltan válaszoltok??vagy esetleg drogot szedtek?neveletlen egy népség komolyan,szégyent hoztok Magyarországra!Titeket senki nem tantitok viselkedni vagy tisztelettel beszélni az idegenekkel??vagy épen a fikátokat rágtátok és nem tudtatok kellő képen oda figyelni ti sem?
2011. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hogy lehet így beszélni egy olyan személlyel akiről még azt sem tudjátok hogy hány éves???...ha valakinek ennyi elfojtott agressziója van az adja ki magából máshol ez az oldal nem azért van hogy provokáljunk olyan embereket akiket nem is ismerünk.Bántotak titeket kis korotokban hogy egy ilyen egyszerű kérdésre ilyen agresszívan és feldúltan válaszoltok??vagy esetleg drogot szedtek?neveletlen egy népség komolyan,szégyent hoztok Magyarországra!"


Szóval, te nem agresszívan válaszoltál, és nem szidsz minket úgy, hogy nem tudod hány évesek vagyunk?

2011. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez két dolog nem ugyan olyan én nem a sémiért viselkedek így ,és főképp nem egy kérdés miatt,hanem felháborít az hogy így kell beszélni egy gyerekkel. Agresszió csak agressziót szül! Ha valaki így viselkedik ne várják hogy vele máshogy viselkedjenek!!Teljesen mindegy hogy hány éves vagy ha így reagálsz egy egyszerű kérdésre bunkó vagy,és én ezért vagyok felháborodva!!!!!!!!!!!!!Az így viselkedő embereket csak szidni lehet és meg is érdemli főleg ha már nem a tizenéves elején jár!itt nem azon volt a hangsúly hogy miért szidsz le valakit akiről nem tudod hány éves hanem azon hogy miért szidsz EGYÁTALÁN bárkit aki SEMMI rosszat nem mondott,nem bántót és CSAK egy kérdést tett fel!Itt ez a probláma!!!!!
2011. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy az első válaszoló voltam. Nem én tehetek róla, hogy ennyit nem tett meg:


Google--->Svájc helyzete(szerepe,kimaradása) a második világháborúban(ból)

2011. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!