Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A termékbemutatókon kell...

A termékbemutatókon kell igazolni papírral, hogy házasok vagyunk?

Figyelt kérdés
El szeretnénk menni egy olyan ajándék miatt, amit csak házaspárok kapnak, mert különben nem tudnánk megvenni, de szükségünk van rá. Ezért kell, hogy házaspárként menjünk. De mi csak jegyesek és élettársak vagyunk. A gyűrűt át tudjuk húzni másik kezünkre, de anyakönyvi kivonatunk nincs, én más lakcímre vagyok bejelentkezve, és a nevét sem vettem fel (mivel nem vagyunk házasok).
2011. ápr. 3. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgyse kapod meg. Csak ha veszel mellé egy fantasztikus mágneses baromságot félmilláért, vagy egy porszívót 400 ezerért. Ezek vagy 20éve csinálják és van még aki elhiszi,hogy ingyen kap bármit is?
2011. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem így van, mert anyám egyszer elment ilyenre, mert kellett neki is az ajándék. Nem vett semmit, és mégis megkapta. Mert a belépőjegyért cserébe kapják az emberek, meg azért, mert végighallgatták az unalmas, hosszú előadást.


Valaki tudna válaszolni a kérdésemre?

2011. ápr. 3. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!