Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzám jön pénztkérni, nemadok...

Hozzám jön pénztkérni, nemadok nemhagy békén, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy cigány csesztet folyton msn en ,hogy adjak neki pénz meffre meg speed re mondtam neki ,hogy nincs azt mondta kérjek kölcsön valakitől (ez nálam már a pofátlanság határát súrolja) És folyton azt mondogadta ,hogy kérjek kölcsön amikor megmondtam neki hogy nemkérek megálj van miért nem elég a segély akkor arra annyit mondott ,hogy ne kerüljek a szeme elé ha ezt nemtudom megtenni mert ha én fogok kérni tőle valamit akkor "bajok lesznek"( megjegyzet eddig is lesz@rtam csak az öcsém megadta neki az msncímem )

Mit csináljak ezzel az élősködővel ?

A


2011. ápr. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld msn-ről.Az öcsédet meg vágd pofán.
2011. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi meglessz :)
2011. ápr. 3. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az msn többek között arra is jó, hogy nem veszek fel mindenféle ismeretlent. Ha mégis felvettem, akkor meg bármikor letiltható. Sose értettem, hogy ez miért okoz ekkora megoldhatatlan problémát az embereknek.
2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!