Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúknál gatyázás milyen...

Fiúknál gatyázás milyen érzés? Jó vagy kellemes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 14:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rossz vagy kellemes?
2011. ápr. 4. 14:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én csak legatyásodtam. Az rossz.
2011. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a gatyázás??
2011. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyom magasröptű, mélyintelligencián alapuló rendkívül építő elfoglaltság.

http://www.youtube.com/watch?v=FBUjB3ZdfDA

2011. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felér egy tökönrúgással, vagy hasonló?
2011. ápr. 6. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a zacsit pontosan golyszlik között érinti elég fájdalmas élmény tud lenni, egyéb esetben nem túl durva. Semmiképp sem éri el egy tökönrúgás szintjét.
2011. ápr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a belinkelt videót, de nem értem ez mire jó...

A tökön rúgáshoz ennek semmi köze. Gondolom ugyan olyan érzés, mintha bármilyen más ruhadarabot tépnének le rólad. Tehát kellemesnek nem mondanám, de különösebben fájdalmasnak sem.

2011. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha már az a kérdés, hogy fiúknál milyen érzés, lányoknál milyen? Gyanítom ugyan olyan.
2011. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hàt ahogy olvasgattam hogy ugy gondoljátok kellemetlen nem tudom de nekem kellemes tehát jol esik a gatyázás a suliba napi30szorgatyáznak meg 1re is jol esett azota bárki kérte hogy gyakorolhasson rajtam megengedtem bárki jöhet amugy voltam felött feckével gyerekfecskével felnőtt boxerrel és gyerek boxerrel is gatyázva jol esett ha titeket is gatyáznak vissza akarsz vágni akk irj privátba nekem a gatyázás jo és élvezetes
2015. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ki szereti ha megatyázzák gyerekek vagy felnőttek és ki szeret gatyàzni felnőtteket vagy gyerekeket? Kort is légyszi.
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!