Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál mostanában Ukrajnában...

Voltál mostanában Ukrajnában vásárolni? Vannak jó cuccok?

Figyelt kérdés
melyik üzletben, piacon ?
2011. ápr. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
A piacokon tiszta török és kínai termék van. És pont ugyanazokat a termékeket megtalálod a a Budapest kínai piacon(olcsóbban). Meg már nem éri meg kimenni. Benzin is felment meg minden.
2011. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hozzánk Ukrajna közelebb van, mint Pest.


amúgy a net szerint az aktuális benzinár 205 Ft.

nálunk 375 kb

2011. ápr. 4. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
fordítva írtad le. Nem 205,- hanem 250,- Hétvégén kimentem. És kúszik felfele.
2011. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ja meg még valami. Ha ki akarsz menni akkor készíts el kb. 10.000 forinot grivnyába hogy legyen mit osztogatni a éhes rendőröknek. Míg eljutsz az első kútig biztos hogy belefutsz egy rendőrbe.
2011. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ha van mindened, poroltó, nylon zsák, stb, akkor nem tudnak mibe belekötni.


egyébként a magyar és az ukrán tankolás literenkénti ára között a 100 ft mindig megvan

2011. ápr. 4. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nálad bármi. Poroltó vagy akár homokkal teli vödör. Ő akkor is talál valamit. Az ukrán rendőr nem enged a kettőből. Amikor megállt, akkor nem azzal a szándékkal teszi hogy igazoltasson, hanem hogy büntessen(zsebre).
2011. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen 60 százalékos te honnan szeded ezt a sok hülyeséget??

"Meg már nem éri meg kimenni. Benzin is felment meg minden." Benzin?? ezerszer olcsóbb mint itthon a 370 ftos benzin nem tudom miről beszélsz a szomszédos országok közül Ukrajnába magasan a legOLCSÓBB.

"Ja meg még valami. Ha ki akarsz menni akkor készíts el kb. 10.000 forinot grivnyába hogy legyen mit osztogatni a éhes rendőröknek. Míg eljutsz az első kútig biztos hogy belefutsz egy rendőrbe." LOL. Ez k.rvanagy.xD Milyen éhes rendőrök? Max a határnál kell pár db százast odaadni a határőrnek sunyiba és annyi. Én évekig jártam Ukrajnába de rendőrt megmondom őszintén soha nem láttam. Még hogy belefutsz egy rendőrbe az első kútig..be.zarás ez a duma.:D

2011. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!