Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan szarul vagyok mostanában...

Olyan szarul vagyok mostanában. Pesten élek egy albérletbe, nincs munkahelyem, lassan fizetni se tudom a lakbért. Van, aki rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés
Mindenkire irigykedek,mert úgy látom mindenkinek jobb,mint nekem.A szüleim azt mondták nem normális dolog,hogy 22 évesen velük élek,így 2 éve eljöttem.OKJ végzettségem van,2 évig arany életem volt,árvaellátást kaptam(mert édesapám 2 éves koromban meghalt)tudtam albérletet fizetni,mindent.De most nyáron elvégeztem a sulit,és azóta rosszra fordult az életem :( Már nem kapok ösztöndíjat,árvaellátást,munkahelyet meg nem találok,mert mindenhova tapasztalatot kérnek a szakmámba,meg nagyobb nyelvtudást,mint ami nekem van.Nincs pénzem,barátaim se,az iskolában szerzett barátaim hazaköltöztek Pestről,a szobatársammal nem beszélek,nagyon furcsa lány,mindenki azt mondja.Nincs ki a négy kereke.Nagyon egyedül érzem magam..úgy érzem én vagyok a legszerencsétlenebb a világon.Nem akarok hazamenni a szüleimhez :( Annyira szeretnék meghalni :'( Van akinek rosszabb ennél??
2011. okt. 7. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs kedved valamilyen önkéntes munkát vállalni? Olyat, amihez jár ellátás. Amúgy ha nem tudod miből fizetni az albérletet, jobban jársz, ha hazaköltözöl - a pénz miatt.
2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Vállalj olyan munkát ahová nem kell tapasztalat,nyelvtudás.Ha az ember éhezik jobb ha nem válogat.Ha megerősödtél testileg,lelkileg a jövőbeli munka adód is máshogy áll hozzád.Tudom ,hogy ez nem nagyon vigasztal de nekünk még hitelünk is van a gyerekek mellé,és a betegségem miatt munkát sem vállalhatok.
2011. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!