Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik európai országban van...

Melyik európai országban van és melyikben nincs tejföl és kefir?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Olaszországban nincsen sajnos, de pl. Németországban, Spanyolországban, Franciaországban mi a helyzet?
2011. ápr. 4. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy csak Magyarországon van tejföl. Kimentem Ausztriába, és ott közölték velem, hogy ott nem lehet kapni. Majdnem szívrohamot kaptam:D Létszükséglet!
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vanni van éppenséggel, csak nem olyan az íze, mint a mieinknek, és nem is használják olyan sokoldalúan őket, mint mi.

Ez szerintem mind a három, a kérdésben szereplő országra igaz. De Spanyolo. tuti, Franciao szintén elég biztos...

2011. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a Kefírtelen országban illegális a kefírgyártás..a határon is megmotoznak, nincs e pár deci kefír a zsebedben, illetve utazás előtt három napig nem lehet kefírt enni, mert a röntgen megmutatja hogy ott van a pocidban, és nem mehetsz át, míg ki nem szrtad
2011. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!