Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyiségi jogok megsértése?...

Személyiségi jogok megsértése? Feljelenthet XY egy olyan személyt aki engedély nélkül egy közösségi oldalra feltöltött XY-ről egy képet?

Figyelt kérdés

ez ilyen személyiségi jogok megsértése vagy mi?

kérlek jogi irányba menjenek a válaszadások.

h mik a határok..stb.

amugy a kép nem provokativ meg semmi csak egy átlagos kép amin az illetőnek rajta lehet a feje vagy az egész teste stb.

? SOS


2011. ápr. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ honnan van a kép?
2011. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmeletileg igen.

Am amikor feltoltesz facebookra kepet ott ki is irja h elismerem h jogom van a kep feltoltesere vmi komolyabb megfogalmazasban.


Am meg nem tudom mennyire foglalkoznanak vele, inkabb semennyire mint valamennyire. Sztem zsernyakokat nem nagyon erdekelne... Szted letezne meg napiszar?


"Aldozat" vagy vagy teged genyegetnek perrel?

2011. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából akkor jelentheted fel, ha szóltál neki, hogy szedje le, de mégse tette
2011. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyik sem, csak felmerült ismerettségi körben ez a kérdés.
2011. ápr. 5. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen h szolni kell es ha leszedi mi sem tortent volna!


Hugom osztalytarsa napiszarra kerult fel es mentek is a birosagra!


2. Voltam

2011. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!