Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Michael Jackson-t?

Szeretitek Michael Jackson-t?

Figyelt kérdés
Miért sztárolják a tinik most amikor meghalt? 14/F vagyok nagyon szeretem de már azelőtt is szerettem hogy elment! Régen mindenki kiröhögött, hogy Jackson-t hallgatok, mert mindenki azt mondta hogy pedofil meg minden (EZ NEM IGAZ HOGY PEDOFIL VOLT!!)! Most meg mindenkinek az a menő... Én még mindíg nagyon szeretem Michael-t, de ezt nem tudom megérteni....R.I.P MJ!
2011. ápr. 5. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sok embert csak haláluk után szerettek meg. de amúgy azért mert ez a menő.
2011. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez hülyeség...:@ ha Madonna meghal akkor az lesz a menő? Magyarul ha meghal vki akkor menő lesz..! Úristen!
2011. ápr. 5. 00:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is szerettem/szeretem. Szerintem azért most szerették meg, mert most kezdtél el jobban nyomi a zenecsatornákon (pl. kb. egy hétig folyamatosan ő ment minden csatornán),és lehet h rájöttek nem is olyan rossz a zenéje. Igaz, én is csak halála után kezdtem el jobban foglalkozni vele, utána olvasni, megvettem a könyvét stb, mert elötte tényleg az volt, hogy lenézték azt, aki szerette, pedig nagy ember volt ez az MJ:)
2011. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem szerettem,most sem szeretem.De nem is utálom.
2011. ápr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én szeretem. anyukám is
2011. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a zenéjét.
2011. ápr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a zenéjét.

Sajnos az emberekre, főleg a magyarokra igaz, hogy mindenkit fikáznak, akinek bejön valami (lásd Norbi pl), megpróbálják ráhúzni a vízes lepedőt.

Most meg szerintem divat lett őt hallgatni és tovább sztárolni (hozzáteszem megérdemli).

2011. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem rajongtam érte, viszont nem volt vele semmi bajom. De amióta megtudtam hogy Eddie Van Halennel is nyomult, azóta van egy kedvenc számom tőle.
2011. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért sztárolják most, mert előtte el volt tűnve furcsa mód.
2011. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mondhatni utálom. A hangja valami borzalmas szerintem. Nyávog meg táncol mint egy b*zi. Egy férfi hangja viselkedése nem ilyen. Még azt az 1-2 rock számot is alig tudom meghallgatni amibe énekel. Pedig a rockot szeretem. Az egyetlen közepes feletti száma az Earth Song szerintem. Amíg csak huhu-zik az még elég jó is amikor elkezd énekelni a végén az most talán annyira nem vészes mert a zene kicsit elnyomja meg annyira nem nyávog de ez így is csak egy erős közepes. Egyszerűen ölni tudnék amikor meghallom ezt a hangot. Nem tudom mások mit szeretnek benne de szeressék. Én sose szerettem.
2011. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!