Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez? Mit tegyek?

Szerintetek mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szoval. a baratnomnek mindig buntudata van amiutan evett...ez nem is baj de nagyon aggodok erte mert egyszer meg bolodg meg minden s egyik pillanatrol a masikra elkezx rinyalni hogy o milyen kover meg undorodik magatol hogy nagy a combja...pedig egyaltalan nem. sot nagyon is szep...

szerintem nem nagyon lenne olyan fiu aki ne jarjon vele mert kedves minden...csak nincs onbizalma....segitsetek mit tegyek?mit mondjak neki hogy legyen onbizalma?vagy ez valami betegseg?....


2011. ápr. 6. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem ez már betegség. nem szokott direkt hányni kaja után, vagy durván koplalni? beszéld rá egy pszichológusra.
2011. ápr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem szokott hanyni

de van hogy keveset eszik egy nap

de utanna meg mongya nekem hogy nezte magat a tukrobe es nemm is kover aztan mmeg egy darabig bolodg minden aztan megint ugyanott tart hogy milyen kover meg hogy kene foggyon

es minden nap kimegy futni.....

2011. ápr. 7. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Anorexia közelében jár erősen. szülei mit szólnak hozzá?
2011. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a szuleinek nem mondta el
2011. ápr. 8. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ártana mielőtt anorexiás nem lesz, bár sztem már az.
2011. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, fogok szolni az anyukajanak
2011. ápr. 9. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed, de számits rá, hogy nem fog örülni barinőd. Amúgy csak én egyedül válaszoltam :)
2011. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat:)^^
2011. ápr. 10. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!