Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyibe kerül...

Danika20 kérdése:

Szerintetek mennyibe kerül egy kézzel festett cégtábla?

Figyelt kérdés
Tegnap rajzoltam és festettem egy cégtáblát a most kinyitó boltnak és nem tudom hogy mennyit kérjek!!!!! Elég szép és testhezálló táblát készítettem!!!!!! " napi munkám van bebbe!!! KÉLEK SEGÍTSETEK
2011. ápr. 8. 10:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2napi munkám van benne
2011. ápr. 8. 10:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 20000Ft reális ár érte!
2011. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háát köszi a tanácsot de lehet hogy sokalni fogják és ettől félek !! mert Virágos is lessz a bolban és oda is szeretne festetni a falra szóval ezért korrekt árat kellene kérni hogy máskor is visszahíjon festeni vagy rajzolni!!!
2011. ápr. 8. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem kedves kérdező!Akkor kérdezd meg neki mennyit ér!És ha többet mint amire számítottál jól jársz.Ha túl keveset még mindig megmondhatod neki mennyi munka van benne és ennél kicsit többre gondoltál.Remélem segítettem valamicskét.szia!Sok szerencsét!
2011. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!