Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóval mi ez az Asia Center...

Szóval mi ez az Asia Center eltűnéses dolog?

Figyelt kérdés
Itt is már többször láttam kiírva, de nem tudom, mit higgyek. 16 éves lány vagyok, és a hírek szerint lenne mitől tartanom, mert első ránézésre semmi bajom, habár nem vagyok egészséges. Itt lakom, közel az említett plázához, és baromira érdekel, mi igaz ebből és mi nem... olyanoktól szeretnék választ, akinek konkrét ismerőse tűnt itt el, nem ismerősének az ismerőse (vagyis ha a bátyád barátnője, nem érdekel, írjon a bátyád, neki hiszek). Tényleg félek. Tudom, vannak vicceskedő srácok, de tudni akarom az igazságot, kérlek ne vicceljetek velem, mert félek.
2011. ápr. 11. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
hol laksz?
2011. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Khöm.. :D

Én CSAK hallottam hogy a próbafülkéből tűntek el (de amúgy elég hihetetlen ez is) és Pesten, szóval ha nem mész be a próbafülkébe és az áruházba akkor nincs mitől tartanod :D De megnyugtatlak a Debreceni Ázsia centernek a próbafülkéjébe már voltam és még élek szóval szerintem ez valami mese.. :)


Amúgy meg ha be akarsz menni akkor viszed magaddal barátnőd vagy barátod aki vár a fülke előtt és akkor csak tán nem rabolnak el :D

2011. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hoax.

Ha igaz lenne, annak lenne nyoma a médiában vagy a rendőrségi feljelentések között.

2011. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
millószor voltam már ott én is hallottam h azt mesélték eltüntek ott de ez baromság szerintem én is sokszor voltam ott és bementem a fülkébe és semmi nincs ott esetleg ha beemész egy füülkébe megnézed h van e valami a szőnyeg vagy alatt (ajtó)vagy a padlón valami féle ajtó :S ha félsz..
2011. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!