Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves leszek és nem tudom...

Minzy kérdése:

15 éves leszek és nem tudom mit kérjek szülinapomra. Állat nem kell mert már van. Ékszert azt kapok ballagásra. Nyári ruhám is sok van. Teló meg laptopom is van. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
örülj neki hogy tudsz kérni! én a legutóbbi 2 szülinapomra nem is kértem semmit, ne nehezítsem meg még jobban az anyagi helyzetünket (tényleg kb 1 tábla csokit kaptam). de felvágásnak jó kérdés, örülj a sok holminak. amúgy meg kérj pénzt, rakd el, aztán majd később elköltöd.
2011. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Látom el vagy kényeztetve :D

Könyvekkel hogy állsz? CD-kel? Növényekkel?

Nem ismerlek, ezért nem tudom mit szeretsz, de nekem a fentebb felsorolt dolgokkal mindig örömet lehet okozni.

L/18

2011. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Világmegváltás lenne ha nem kérnél semmit? -.-
2011. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
ebbol latszik mennyi irigy ember van
2011. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérjél órát, vagy könyvet, fényképezőgépet, vagy pénzt
2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy tavaly szülinapomra kaptam a telefon meg egy állatott ami egy kiskutya és ezért megdolgoztam a tanulmányaimmal hogy megkaphassam.Most fogok ballagni és ez nálunk hagyomány hogy ékszer kapok az ballagó gyerek a nagyszülőktől.Egyébként a laptopot is majd nyáron fogok kapni az is ballagásra szüleimtől.Pénz az én szemembe adni bunkóság szülinapra.Most per pillanat nincs olyan könyv ami nagyon érdekelne de azért köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 12. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs utolso elotti voltam vagy nemtom hanyadik aki azt irta `mennyi irigy ember van` azt nem rad ertettem hanem azokra akik irigykednek rad.. bocs
2011. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!