Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés tökéletes testtel...

Milyen érzés tökéletes testtel élni?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok kenödve. Annyira szeretnék tökéletes testet.Tudom, hogy a belsö is szàmít, de én akkor is szeretném.

Milyen érzés?Leírnà nekem valaki akinek az van?


Most nem nagyon kellenek a prédikàciók nem arra vagyok kívàncsi.És remélem az okos értelmesek felfogjàk ezt és nem offolnak be mindenfélét ami nem érdekel.


2011. ápr. 11. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes test nincs. Maximum önmagával tökéletesen elégedett ember.

Egy nemokos.

2011. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ugyanolyan érzés, mint egy tökéletlen testben tökéletesen érezni magad.

próbáld meg! nem veszíthetsz.

2011. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, még nem próbáltam. :D


Egyébként, viccet félretéve mindenkinek más a tökéletes. Lehet, hogy magadnak nem tetszel, a párodnak mégis a te tested a legtökéletesebb. Jó lenne, ha elfogadnád magad. Sok mindenen lehet változtatni a testeden, de van olyan, amin nem. Azt el kell fogadni olyannak.

2011. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A barátom szerint tökéletes testem van, de tökéletes test nincs. Nyílván imponálni akar, és szeret.


Én csak úgy tudok erről véleményt mondani, hogy nem vagyok tökéletes, de meg vagyok elégedve a külsőmmel, és ha tehetném, nem változtatnék semmin.


Szerintem semmi különös, jól érzem magam, és ez lehet, látszik is.

2011. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
folyamatos erekcióm van, mert mindig meg akarom dugni magam.
2011. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nos, nézd, én már megszoktam magam, és elfogadtam, jó így ahogy vagyok.Mindig kapok bókokat, hogy milyen csinos vagyok, férfiaktól is, nőktől is.Néha azt mondják sovány vagyok, ha 1-2 kiló lemegy rólam, meg hogy "vasággyal 20 kiló" de nem is :) 75 kiló, ha minden jó, de ehhez 178 centi magas vagyok.A bókok jól esnek, mindenkinek jól esnek szerintem mindig szépen megköszönöm őket.

Azt gondolom tudni kell előnyösen öltözködni, az nagyon fontos, mert a ruha nagyon sokat dob rajtad, akármilyen testalkatod is van.

Hiába divat a csőnadrág, ha nem áll jól.Mostanában nagyon sok lányt látok ebben, akiknek borzasztóan áll, és nem veszi észre, hogy (már elnézést), de nagy a s.gge, és bevág a hurkájába, az nagyon kiábrándító, meg visszataszító, és nem csak szerintem, hanem pl.párom szerint is.

2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen a mai világban nincs! Lehet, hogy az akire te azt gondolod, hogy tökéletes teste van, neki vannak a legnagyobb komplexusai.
2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Én már voltam elégedett a testemmel.

Leírom akkor hogy éreztem magam:

Szerettem tükörbe nézni,öltözködni,úgy hogy nem kell odafigyelnem arra hogy bő ruhát húzzak magamra,ami eltakarja a párnáimat.

Volt önbizalmam.

Jól éreztem magam a bőrömben.

Most 56kg-ról 80-ra híztam egészségügyi okok miatt.

Elkezdtem sportolni és egészségesen étkezem,hogy újra tükörbe tudjak nézni.

Tedd ezt te is.

2011. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Régebben pont ugyanígy éreztem én is, mint te. Sosem éreztem magam elég szépnek, elég csinosnak. Majd rájöttem, hogy el kell fogadnom magam. A kisugárzás a lényeg, nem a tested, mert hiába tökéletes, ha csak azt látják, milyen savanyú arcod van örökké. És pont ettől találják vonzónak a pasik a nem olyan tökéletes lányokat, akik életvidámak és tesznek a súlyukra, mert nem az a lényeg :)
2011. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát..szerintem az sem lehet olyan jó..mert olyankor meg az ember maga nem érdekli a kívülállókat, csak a szép és tökéletes test. Magyarán a belső tulajdonságok elvesznek a külső mögött.

Egy szép ismerősöm panaszkodott erre..pedig nem is tökéletes külsejű.

Lehet, hogy mondjuk egy gyönyörű nő minden férfit vonz, de ez a vonzalom lehet megmarad a szexuális szinten.

2011. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!