Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehetne bankkárt...

Hogy a fenébe lehetne bankkártyám? Irtó fon. Tos lenne.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és bankkártyát szeretnék. Utánanéztem, az OTP Junior tökéletes lenne, csakhogy szülő kéne hozzá. A szüleimmel nincs is gond, viszont szerintem ebben ők már nem relevánsak, ugyanis állami gondozott vagyok... A gyámom pedig felejtős, mert szökésben vagyok egyrészt, másrészt meg nem engedné meg úgysem. De feltétlenül szükségem lenne valami pénztároló eszközre, mert mostanában igencsak sok pénzt fogok kapni (részletek nem érdekesek), amivel egy pénztárcában az utcára sem mernék kilépni... Arról nem is beszélve, hogy az otthonban is ellopnák tíz percen belül. Mi legyen? Szerintetek apámmal megcsináltathatom, vagy a bankban jelzi a gép, hogy nem ő a gyámom? Bármilyen megoldás érdekel!
2011. ápr. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

ha neked van hivatalos gyámos akkor csak az intézkedhet

apád az lehet, hogy apád de mivel állami gondozott vagy és ha őhozzá csak a véred köt, semmilyen hivatalos papír nem akkor apád is felejtős


az otthonból tudna estleg valami igazgatóféleség intézkedni ilyen ügyben


illegálisan bankkártyád nem lehet


18 év alatt amúgy is nagyon problémás

2011. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az ember ugye ilyenkor kiváncsi, hogy egy állami gondozott, szökésben lévő 15 évesnek miből lesz most rengeteg pénze...


de ezt le sem kell írni: Bűnözés, drogelosztás és drogkereskedés, maffiában való részvétel, védelmipénz szedésben való részvétel, maffia feketemunka, csalás,lopás, feketézés

szerintem felesleges a bankkártya, úgyis mész a börtönbe majd

2011. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy te mekkora paraszt vagy! Nem vagyok kib*szott bűnöző, és képzeld, nem is azért vettek ki a családból, hanem mert nem tudtak rólam gondoskodni!

Ha ennyire kíváncsi vagy, igen, dolgozni fogok, és igen, képzeld, feketén, mivel máshogy nem lehet, a pénzre meg szükségem van (nem, nem drogokra!). Egy ismerősöm ismerősének a gyerekeire fogok vigyázni. Mert igen, ennyi idősen is van bennem annyi felelősség, hogy rám merjék bízni őket!

Értelmes embereknek talán feltűnik, hogy a helyesírási- és fogalmazáskészségem már most felülmúlja a tiédet, bunkó. :)

2011. ápr. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!