Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a Signetta nevű...

Szeretitek a Signetta nevű tollat?

Figyelt kérdés
Van olyan változata, melynek Signetta Lenia a neve, nekem az is nagyon tetszik. :) Amióta signettával írok, komolyan mondom nagyon megszerettem írni. :D Annyira tetszik, hogy ilyen olcsó és egyszerűségéből adódóan szép is. :D Nekem nagyon tetszenek egyszerűen rajongok értük. :D A signetta lenia az azthiszem a régebbi tipus vagy én nem tudom, mert olyat nem igazán látok a boltokban, inkább a retro tollaink között lelem fel az olyanokat.Azt nem tudjátok hol gyártják őket?Kínában, mint a legtöbb ilyen dolgokat?Köszi a válaszokat. :)
2011. ápr. 11. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de ilyen fajtával, amit írtál, még nem írtam, de kipróbálnám. Amúgy a teszkós tollat is szeretem, meg az egyszerű reklámtollakat :D
2011. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Signettát, mert tapasztalatom szerint nem jól fog függőleges felületre. A másik, hogy ha kifogy a tinta, akkor nem lehet cserélni (bár tollbetétet sem egyszerű vadászni).

Én igazán töltőtollal szeretek írni, de azt a tintát elmossa a víz, kifakul, és egy jó minőségű tollra az összes ösztöndíjam rámenne. :)

Azzal írok, ami van, reklámtoll meg tescos toll.


Hogy hol gyártják... Jó kérdés. Az ICO-nak van Magyarországon gyára, ahogy néztem, Signettát is gyártanak.

[link]

A katalógusukban legalábbis benne van.

2011. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem legjobb bnőm ír ilyen tollakkal, am jó h eszembejutattad mert nekem is bejön a toll.


A másik amit most használok a Stabilonak egy vestagabb változata de az néha folyik...


Vagy van a Parker ami megint iszonyat drága.


Zht am radírozhatóval írok. Megnyugtat, hogy tudok javítani nyom nélkül. :))))

2011. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szeretem a signetta tollakat, néha folyik, néha pacál, de szerintem van egy hangulata. a tolltartómban is csak az van. :) 14/L
2011. ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
örülök hogy ti is szeretitek nagyrészt. :) nekem is csak az van a tolltartómban! :D és én is 14L. :DD szerintem nagyon jók, én rajongok értük. :):D
2011. ápr. 12. 16:43
 6/6 anonim válasza:
imádom ezt a tollat, ahogy írtad, egyszerűségében is szép és olcsó is. ezzel írok, ezzel rajzolok, nagyon szeretem. én viszonylag gyakran írok és elég sokáig is bírják ezek a tollak. bár a leniás változatot amit írtál, én sem ismerem. de a sima Signettát... tényleg csak ajánlani tudom, aki a tollat, mint eszközt írásra akarja használni (és nem például fülpiszkálásra, habár annak sem utolsó).
2013. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!