Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tettetek, amikor utoljára...

Mit tettetek, amikor utoljára "keltetek el" a baráti körben?

Figyelt kérdés

Gimiben hatan voltunk barátnők, ma már csak négyen járunk össze, de ez is egyre bizonytalanabb.

Vagy elköltöznek, vagy komoly kapcsolatban élnek, mondhatni én maradtam utoljára. Mivel már dolgozom, nem pedig az egyetemisták felhőtlen életét élem, kicsit beszürkültek a dolgok. A legjobb barátnőm 15(!) év barátság után fordult el tőlem. Néha ma is találkozunk, de a pasi sokkal fontosabb lett.

Tudom, hogy ez az élet rendje, örülök is a boldogságuknak, de én azt érzem egy helyben topogok. Én is szeretnék már szerelmes lenni. Ők elvannak, szerelmesek, nálam meg...évek óta semmi komoly.

Az a vicces, hogy mindig azt beszéltük, hogy aki utoljára marad, az nagyon megszenvedi :( én "nyertem".

Nem tudom mit tudnék tenni, nem akarok a négy fal közé szorulni, mert ők már nem törődnek velem. Vannak ugyan sok más ismerőseim, haverjaim, de nem akarok rájuk akaszkodni :( félek már barátkozni is.


Ki az aki volt hasonló helyzetben? Mit tettetek, amikor utoljára maradtatok a bandából?


22/L


2011. ápr. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Óóó kicsikém 22 éves vagy! még ha 50 lennél. kezdj el járni mindenfelé: sportra, vmi hobbi foglalkozásra, templomba :D mindenfelé. kezdj el új dolgokat előbb utóbb csak jön a herceg. vannak akik "később érnek"
2011. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! Én tényleg próbálkozom, hidd el, de egyszerűen stagnálnak a dolgok pár éve és nem tudok rájönni, hol a hiba...de lehet tényleg csak én vagyok érzékenyebb mostanában...:)


Még valaki?!

2011. ápr. 14. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked lesz a legvégén a legszebb életed! Szorítok neked! :)


Van egy barátnőm, 26 éves, gyönyörű, csinos, okos, vicces, tanult, világotjárt (egyébként spanyol), tündéri csaj, igazi jó barát, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. 24 éves koráig egy normális kapcsolatot nem tudott felmutatni, bejárta a világot, de sosem akadt egy normális pasija sem, ő mindig a rossz emberekbe szeretett bele, akik nem foglalkoztak vele, belé viszont megintcsak a rosszak szerettek bele, akikkel pedig ő nem tudott mit kezdeni. Állandóan jókedvű volt, csak nekem sírt néha egy pohár bor mellett, hogy mostmár tutibiztos, hogy hazamegy (Spanyolországba), és bevonul egy zárdába, kész, vége, nincs értelme az életnek. Aztán, mint a tündérmesében, jött a herceg fehér lovon, egy belga fiú képében, és egy csodálatos párkapcsolatuk van, imádják egymást, a mai napig szerelmesek, mint két tini, együtt élnek, és együtt is terveznek megöregedni. Minden nap elmondja, mennyire hálás ezért a fiúért, és tudja, hogy csak ki kellett várnia a nagy Őt. :)


Neked is ezt kívánom!

2011. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)



Remélem úgy lesz, ahogy mondod! Jó, a barátnődnek, hogy megtalálta az Igazit, remélem nekem sem kell már sokat várnom arra, aki "kiment" ebből a helyzetből!

Félre ne értsd, én nem azt akarom, hogy a barátnőim "pórul járjanak" csak nagyon rosszul esik, hogy így hanyagolnak, miközben én akármennyire is szerelmes voltam anno, mindig ott voltam nekik, ha kellett, akár a kapcsolatom kárára is...de mindegy, majdcsak lesz valahogy :)

2011. ápr. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!