Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dopping teszt kimutathatja-e...

A dopping teszt kimutathatja-e, hogy egyhónappal ezelőtt szívtam pár slukkot egy füves cigiből? Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, vagy kimutatható még egyáltalán vizeletmintából, vérből?

Figyelt kérdés
Légyszi válaszoljatok, nagyon fontos!!!
2011. ápr. 13. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze!!ugyhogy van okod aggodni!!
2011. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha le is tüdözted,akkor meg pláne!!
2011. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy letüdőztem, az biztos hogy semmi hatását nem éreztem.. nem álltam be utána. és tényleg max 5ször ha beleszívtam,mert nagyon köhögtem tőle
2011. ápr. 13. 16:24
 4/7 A kérdező kommentje:

csak mert azt hallottam, meg utána is néztem hogy kb vizeletből 1hónap után nem lehet kimutatni.. azt meg hogy a vérből mennyi idő alatt távozik azt eltérően írták, bár szerintem vérvételtől nem kell tartanom az nemlesz.

DE ez dopping teszt,nem drogteszt, figyelembe veszik egyáltalán ezt?

2011. ápr. 13. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A vizeletből 3-5 napig, a vérből pedig 3 hónapig lehet kimutatni. 2 lehetséges dolog van ahonnan tovább: 1.: haj, abból addig ki lehet mutatni ameddig le nem nő, 2.: gerincfolyadék, na onnan életed végéig ki lehet mutatni.
2011. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat, vagy olvastad/hallottad ezeket valahol ?
2011. ápr. 14. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, bioszból érettségiztem és utána szoktam olvasni annak ami érdekel + én is smoker vagyok.
2011. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!