Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy srác mikor náluk pl....

Ha egy srác mikor náluk pl. filemzünk és fekszünk az ágyon és csikiz addig mig fel nem csuszikapolom és ugy csikiz majd addig addig csikiz akár10percigismig ugy nem ficánkolok hogy ráfeküdjek akkorcsaktetszek neki vagy szeretni vmitcsaknem mondja el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy srác mikor náluk pl. filemzünk és fekszünk az ágyon és csikiz addig, mig fel nem csúszik a pólóm és úgy csikiz majd addig-addig csikiz akár 10 percig is míg ugy nem ficánkolok hogy ráfeküdjek akkor csak tetszek neki vagy szeretne vmit csak nem mondja el?
2011. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és osztálytársaim engem is csikiznek, sőt nlhányan a hajamat is piszkálják, mégsem tetszem nekik, csupán szórakozunk
2011. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeretne sztem.
2011. ápr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én meg nem tudtam mit jelent az a szó hogy 'csuszikapolom'...xd
2011. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!