Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Abigél...

Mi a véleményetek az Abigél folytatásárol amit mary silver ír? Vissszaamatulába

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Imádom. Életem eddigi legjobb fanfictionja, amit olvastam. Hihetetlen háttéranyag van mögötte -olvastam, hogy a szerző rengeteget olvasott ebben a témában-, visz előre a történet. Nem tudod abbahagyni. Én három nap alatt tudtam le a Vissza a Matulábant, egész nap az iPod-om előtt gubbasztottam és csak olvastam, olvastam és olvastam. "Letehetetlen" -azért írtam idézőjelbe, mert nem nyomtatott könyv. Ha még nem olvastad és tervezed, akkor csak ajánlani tudom.
2012. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én inkább aba raménykedem film is lesz róla . Amit Szabó Magda írt az nem jól van befejezve hogy Vitay Ginát Makó Anna néven más faluba viszek de kérdés ráakadnak e? Ebböl már olvastam sok oldalt és sokkal jobb de fimen az eredetit + ezt ugy megnézném. Idöm nincs sok mert dolgozok .
2012. máj. 13. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!