Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az orvosi igazolást át...

Hellosztok kérdése:

Ha az orvosi igazolást át írom milehet a következménye?

Figyelt kérdés
pl:kiírt az orvos engemet 1-2ig és én meg át írom 1-2-3 és másodjára is meg csinálom és észre veszi akkor mit csinálhat? eböl lehet rendörség ügy?am nem csináltam még csak kíváncsi vagyok hogy milene ha az orvos észre venné mert sokan azt csinálják és azt mondják semi lehet belöle de szeerintem csak fel jelent het ezért az orvos vagy nem?
2011. ápr. 15. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

ha ügyes vagy nem veszi észre, amúgy okirathamisitás miatt eljárás indítható ellened, vagy a szülőd ellen, ha nem vagy büntethető még...


amúgy én is csináltam.. nem is egyszer... nekünk az ellenőrzőbe kellett pecsételni, hogy ha betegek voltunk.. és nem egyszer fordult elő, hogy ügyesen átírtam a számokat XD és otthon döglöttem, jó mélyen aludva.. (mondjuk tényleg beteg is voltam, de a doki szerint semmi bajom nem volt... annak ellenére, átaludtam pár napot)

2011. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. ápr. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!