Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A need for speed undeground...

A need for speed undeground 2-ben hogyan lehet a 4ik szakaszba belépni? Aszthiszem ez az utolsó szakasz egyébként! Csak nem jövök rá hogy mit is kéne tenni. Konkrétan.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 16:13
 1/3 Dave46 ***** válasza:
Valami dereng:) A terepjárós versenyeket is megcsináltad?
2011. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen versenyeztem terepjárokkal a saját tuningolt autommal volt pár verseny ott hagytam őket nagyon... szóval ez megvolt ha minden igaz :p
2011. ápr. 15. 18:55
 3/3 A kérdező kommentje:
1-2-3 szakaszom az végig teljesitve van minden verseny! most ott tartok hogy versenyezgetek a többi autoval amit találok a térképen mivel nincsenek adott versenyek, kaptam is pár cuccot a versenyekért szerintem jó úton haladok,csak már az autokat se nagyon látom hogy kibirnám őket hívni stb.. hát nem tudom ha eszedbe jut valami kérlek segits am 18 vagyok most nyomom elősször rajta :) :p
2011. ápr. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!