Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok már a világkatasztróf...

Kiváncsi vagy kérdése:

Várjátok már a világkatasztrófát-összeomlást?

Figyelt kérdés
Az most mindegy, hogy 2012-es évben lesz vagy később, vagy hamarabb. Van aki várja már?
2011. ápr. 16. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
dik
2011. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne várnám! Arra gyúrok, hogy csak én, és a családom maradjon életben, no meg a barátaim, és akkor minden a miénk lesz.
2011. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a másodiknak van igaza, cak ott hibádzik a sztorid hogy mi leszünk akik kiirtanak titeket, vagy megosztozunk:D
2011. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen én már várom......annyira szar a mostani társadalmi-gazdasági helyzet hogy már a bili alján vagyunk a kaki alatt, ennél már csak jobb jöhet.....

Remélem igaza van a nagy jósoknak és 2012 változást hoz és eltörli ezt a rendszert egy nagy világháborúval......azt se bánnám, ha meghalok, csak legyen már vége a mostani állapotnak, ez a fontosabb, még a saját életemnél is!

Diplomával nyelvvizsgával, több szakmával takarítónő vagyok, nevetséges! Nem találok normális munkát már évek óta! Igen én már várom a világvégét, ha holnap jönne is már késő lenne....és még egyszer mondom, nem számít, ha meg is halok, csak ennek a rendszernek legyen vége....

A nagyszüleim akik parasztok voltak és csak két osztályt végeztek el az általánosból, jobb körülmények között éltek mint én most az Eltés egyetemi diplomámmal, látható, mennyit romlott a helyzet.....

2011. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne a világra haragudj, ha két diplomával nem jutottál semmire az életben. Te jelentkeztél, te csináltad végig. A te életed, a te felelősséged.
2011. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A "dik" az mi az?
2011. ápr. 17. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. annyi, hogy eszelős a kérdésed :'DDDDDDDDDDDDDDDDD Annyit nevettem rajta :''''DDDD
2011. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:

Diplomával, nyelvvizsgával is ugyanúgy élelemre, lakásra van szükség. Ha senki nem akarja ezeket megtermelni, csak siránkozik, akkor ezek a javak nem lesznek, tehát rosszabbul élünk.


Mehetsz még lakatosnak, villanyszerelőnek, péknek, cnc akárminek, kőművesnek, de a paraszti élet sem rossz. Ismerem már. Menj ki a földekre és dolgozz!

2011. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!