Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak az egyik tanárom...

Mit rajzoljak az egyik tanáromnak ballagásra?

Figyelt kérdés
Az informatika tanárom(férfi) kért egy rajzot tőlem ballagásra,mivel művészeti suliba megyek továbbtanulni meg ilyesmi. És semmi ötletem nincs.:O Segítenétek ötletelni?:)
2011. ápr. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A csendélet vagy tájkép jellegű grafikákat, festményeket általában mindenki kedveli, esetleg állatos képet.Kiindulhatsz abból is, mit szeret a tanárod?Milyen a stílusa?Ez segíthet a döntésben, hogy mit rajzolj neki.A rajzot betehetnéd egy egyszerű keretbe vagy gipszből is önthetsz szép keretet .Így egy szép ,örök emlék maradhat neki.
2011. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D én is így voltam tavaly, hogy rajzolni akartam infó tanáromnak, hogy segített felkészülni az érettségire, d evégül nem tudtam kitalálni semmit:/ Én nem művészeti suliba megyek, mert oda baromi kevés esély van bejutni bárkinek is, de azért jól rajzolok:P
2011. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az állatos ötlet az egész jó.:O Köszönöm szépen.:) Egyébként igen, nehéz dolog egy tanárnak rajzolni valamit.:D És tényleg nagyon nehéz bekerülni művészeti suliba.:S Én Fehárvárra a Tópartiba jelentkeztem, hamarosan meg is jön a levél...nem tudom mi lesz.:D De köszönöm mégegyszer.:)
2011. ápr. 17. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor szurkolok neked:)
2011. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)))
2011. ápr. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!