Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a Samsung S5230-as telefono...

Ha a Samsung S5230-as telefonomon valakit tiltólistára rakok akkor annál a személynél mi történik ha hívni akar?

Figyelt kérdés

Ugyértem hogy foglaltnak jelez vagy kikapcsoltnak vagy h van ez?mikor engem felhív akkor nekem kiirja h XY hívás tiltolista..ez oké ez kb 3mp-ig de nála ilyenkor mit jelez a telefonja? bemondja h a hivott szám nem elérhető?

sos.


2011. ápr. 18. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Örülök ennek a kérdésnek. Ez engem is foglalkoztat. Remélem hamar lenne rá válasz. :) (köszi ezt a kérdést ide) :)
2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előző hozzászóló is én vagyok. Kipróbáltam amit te szeretnél tudni. És a hívó félnél Foglaltat jelez...még tárcsázni se tud. :)
2011. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet visszacsinálni?
2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!