Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet? (Kérdésed...

Tényleg igaz lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az a hír terjed Erdélyben,hogy szervkereskedők rabolják el fényes nappal vagy éjszaka a gyerekeket az utcán és felboncolják.Mindenki erről beszél,viszont az egyik osztálytársam édesanyja rendőr és ő azt mondta,még nem hallott róla.Azóta egyre többször hallunk erről,de nem lehet tudni,hogy ennek most van-e valós alapja.Vajon lehet igazság benne?Én nagyon félek.: S
2011. ápr. 18. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervkereskedők vannak. Gondolj csak a sok eltűnt emberre, nagyrészük valószínüsíthetőleg ilyen bűnözők áldozata lesz. De ez csak valószínüsíthető, igazából nemtudni, hogy milyen arányban fordul elő. Azonban amiről te beszélsz az egyértelműen városi legenda. Ha eltűnik valaki, mégis honnan lehet tudni, hogy pont szervkereskedők rabolták el? Ha ilyen megtörténne annak lenne nyoma mind a médiában, mind a rendőrségen.
2011. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem indokolatlanul fegyverkezz fel fő a biztonság
2011. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyenről, és szerintem van valóságalapja. Budapest-Ázsia Center, Eger-Tesco, stb. helyekről tűnnek el emberek.
2011. máj. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!