Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz nagyon?

Szerintetek ez gáz nagyon?

Figyelt kérdés
Van egy pasim és még nem smároltunk de akarok mer szeretem és ugye ez lenne az első csókom..De nemvok lezbi eggyátalán csak van egy csaj aki tök rends és gyakoroltuk párszor de nem érzek irántan semmi csak nem akrok béna lenni de igy am csajjal smároltam először vagy nemtom mivan.lány vok
2011. ápr. 20. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Ezzel nincsen semmi baj!ilyet én is csináltam az első "fiús" csók elött,pedig teljes mértékben hetero vagyok:) Azt felfoghatot gyakorlásnak,az igazi első csók majd a fiúval lesz,de szerintem nem is kell gyakorolni,mert így is-úgy is ügyes leszel!Össze kell csiszolódni,ahhoz pedig a fiúva kell smárolnod!Nyugi,nem gáz a barátnős csók!
2011. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húh hát elég bizarr .. XD Amúgy az hogy volt smárolj a csajjal? De amúgy szerintem nem annyira gáz... csak elég furi
2011. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!