Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe az Anett névről?

Mi jut eszedbe az Anett névről?

Figyelt kérdés
:)
2011. ápr. 21. 15:14
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

:)


hát...ömm...okéé xDD

2011. ápr. 21. 15:40
 22/32 anonim ***** válasza:
a VV Anett..
2011. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A tükörképem :) Én is Anett vagyok. Az átlagnál okosabb vagyok, meglehetősen temperamentumos,ami a szívemen azon a számon. Ettől függetlenül haragosaim nincsenek, bárkivel képes vagyok elbeszélgetni.
2011. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Illetve az a számon, bocsi :)
2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Erre mindenki a saját személyes tapasztalatai alapján tud csak válaszolni.Pl én a Katalinokat utálom.

Az Anett név egész addig míg, (a drága Anettka be nem jött a médiába) ,egy különlegesen szép név volt és nagyon sokan szerették és tetszett nekik.De az emberek nagy többsége olyan,hogy köti a nevet egy személyhez és mivel Anettka csak közröhely tárgya volt így a nevet is ezzel tették egyenértékűvé sajnos.

Én egy 28 éves Főiskolát végzett anyuka:)vagyok.

Jelenleg itthon vagyok a kisfiammal, és nyáron megyek vissza dolgozni.Egyáltalán nem vagyok buta, az egyetlen gyengeségem az a nyelvtanulás.Nagyon nehezen tanulom a nyelveket.

2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

értem köszönöm :D

ugye én is Anett vagyok (ráadásul nem is szőke xd) és nem vagyok buta vagy ilyesmi :D

de igen sajnos, Anettkához köt mindenki, ahogy látom :) :(

2011. ápr. 21. 15:51
 27/32 anonim válasza:
15:49 Én is Anett vagyok.
2011. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Csak itt az interneten. Én eddig akárkinek bemutatkoztam mindenki közölte, hogy gyönyörű nevem van :) Mellesleg Anettka sem buta nő. Sok mindent el lehet róla mondani, de aki így tud beszélni,az nem buta. Viszont tény és való, hogy nem öröm, hogy sokan rá asszociálnak.
2011. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2011. ápr. 23. 21:40
 30/32 anonim válasza:
Az Anettek butábbak az átlagnál, mi?De idióta hozzászólás!Nem a névtől függ hogy milyenek leszünk!Én is Anett vagyok, és szeretem a nevem.
2011. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!