Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem veszik fel rendőrt...

Tényleg nem veszik fel rendőrtanulónak azt, akinek alkartetoválása van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis hogy néz ki egy rendőr rövidujjú ingben? Van amit nem lehet tolerálni! A rendőr hivatalos személy!
2011. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,én úgy tudom,hogy nem veszik fel..Egyszer a párom munkanélküli segélyen volt,és jött egy rendőr aki az összes korban megfelelő férfival beszélgetett,hogy ha valakit érdekel az jelentkezhetne a rendőriskolába..Volt ott egy pasas totál kitetoválva,úgy nézett ki mint ha motoros bandatag lenne és vigyorogva kérdezte,hogy ő is esélyes lehet? Persze a többiek is nevetek akárcsak a rendőr,majd mondta,hogy sajnos nála már kizáró ok a tetoválása..
2011. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább legyen kitetoválva,mint korrupt legyen első választ adó barátom!
2011. ápr. 22. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Kizáró ok!

Nekem egy nagyon kicsike tetkó van az alkaromon, messziről nem is látszik, mégsem vettek fel miatta :)

2011. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sőt a fogaidnak is rendben kell lennie és semmilyen olyan dolog nem mutatkozhat a külsődön ami eltér a "normálistól".


Ennek több oka is van egyébként, de gondolj csak bele, hogy tudat alatt a többség szívesebben megy oda egy rövidre nyírt hajú, kulturált megjelenésű ápolt rendőrhöz, mint egy fogatlan agyontetovált punkhoz. (elég hülye példa, de ez van sajna)


Anno én azért féltem, mert van a nyakamon egy anyajegy és elég hülyén nézett ki (megműtettem azóta)

De nem szóltak bele, felvettek.


Sok sikert és kitartást a felvételihez!

2011. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!