Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kiürült WD40-es palack...

Egy kiürült WD40-es palack hány bár levegőt bír el és hányszor tölthetem újra?

Figyelt kérdés

Nos hallottam, hogy a boltban lehet kapni levegősprayt a számítógép kifúvásához, én már vettem 3 db-ot, de mindig kiürült, és akkor még nem jutott eszembe, hogy újratöltsem, és kidobtam, és most van egy WD40-es plackom, aminek van hosszabbító csöve is, és ezt szeretném újratölteni, és nem tudom, hogy hány bar-t bír ki és hogy hányszor tölthetem újra!

PERSZE TELJESEN KIÜRÜLT, nehogy azt gondolja valaki, hogy bolond ember feltölti levegővel és a benne maradt nagyon csekély folyadékkal meg telefújatom a gépen NEM! Teljesen ki ürült és még ki is fog ha levegővel feltöltöm és addig fújom amíg az összes ki nem jön belőle!!


2011. ápr. 23. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
és mégis hogy töltöd fel?
2011. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írnak minden spray flakonra, hogy szigorúan tilos utántölteni. Rendkívül balesetveszélyes.
2011. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de ha egyszeri feltöltéssel kibírt annyi nyomást, amennyit beletettek, akkor ha még egyszer kétszer feltölteném akkor is ki kellene bírnia nem? Azért akarom, hogy ne venném halomszámra azokat a levegősprayket, és hogy újrahasznosítsak!
2011. ápr. 23. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki levegőspryt vesz az se normális...
2011. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én csak azért vettem, mert érdekelt, hogy mennyire nyomja a levegőt. meg lusta voltam, kicipelni a gépet a kompresszorhoz! Amúgy nem mindig vettem én csak néha amikor kellett!
2011. ápr. 23. 22:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja az első válaszolónak, úgy töltöm fel, hogy van a régebbi bicikliken a szelepgumis szelep, és nem a rácsavarós, hanem a beledugós (kani) részét rányomom a flakon tetejére, úgy mintha megnyomnám a tetejét, hogy jöjjön belőle, majd elkezdem telenyomni levegővel és felengedem, akkor már benne marad a levegő!
2011. ápr. 23. 22:33
 7/7 A kérdező kommentje:
persze nem pumpával hanem kompresszorra ráerőszakolom vhogy a felfújócsövet és úgy!
2011. ápr. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!