Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen népszerű az angol...

Miért ilyen népszerű az angol királyi pár?

Figyelt kérdés
Mit tettek le az asztalra? Mi értelme van, az ekkora népszerűségüknek mikor az ég világon semmilyen fontos dologba nincsen beleszólásuk?
2011. ápr. 23. 23:03
 1/4 anonim válasza:
pénzt..meghát, nemsok kiráylt ismerek 2011-ben..:O
2011. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valamilyen szinten nemzeti jelképek :) Annak a jelképei, hogy Angliában már évszázadok óta él és virul a parlamentáris monarchia. Lehet, hogy csak "celebek" vagy protokolláris feladatokat ellátó hivatalos személyek, de szerintem az embereknek szükségük van rá, hogy felnézzenek valakire vagy büszkék legyenek. Ráadásul a mai világban szinte az uralkodók is elérhető közelségűek: alsóbb sorból választanak párt, beállnak katonának vagy sima iskolába járnak...

Összegezve: fogalmam sincs, szerintem csak szeretik a nemzet atyuskáit/anyuskáit :)

2011. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem is nagyon irritál, amikor róluk beszélnek. Az angoloknál ez egy hagyomány. Hadd csinálják! De engem nem érdekel.
2011. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom népszerünek,nem is érdekel engem .
2011. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!