Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kék lagúna film végén...

A Kék lagúna film végén Richard apja megtalálja Emmelinet Richardot és a fiúkat. De a második rész úgy kezdődik hogy egy másik hajó találja meg őket. Akkor most mivan!?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értem.. ettek az örökálom bogyóból és akkor csak elaludtak de Richard apja visszavitte őket. de akkor hogy jutottak ki megint a tengerre!? Nagyon nem vágom hogy mivan megkérdeztem barátnőmet ő se vágja... ha valaki eltudná nekem magyarázni akk hálám üldözze(: Köszi a választ előre is :]
2011. ápr. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az történt, hogy jóval később csinálták a folytatást, teljesen más stáb, és csak az alaptörténetre kattantak rá, a részletekkel nem foglalkoztak. Amúgy szerintem a folytatás meg sem közelíti az eredetit.
2011. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Egyetértek.(:

2011. ápr. 24. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:
és ezért van hogy a kisfiút Richardnak hívják és nem Peddy nek!?wáh. pedig kiváncsi lettem volna hogy mi történik azután h Richardot megtalálja az apja. :|
2011. ápr. 24. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Örökké az eredeti a legjobb,mindenben.
2011. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!