Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem kamu? (Bővebben lent. )

Ez nem kamu? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

[link]

Már egy ideje figyelgetem ezt a képet és mindig megmutatom azoknak is, akik itthon vannak velem. Valaki ugyanazt látja, mint én, de akad olyan is, aki az ellenkezőjét figyeli meg. Nem tudom, elhigyjem-e, hogy ennyiből meg lehet állapítani az agyféltekék dominanciájának nagyságát, számomra túl abszurd. Olvastam már olyat is, hogy fake az egész. Vélemények?


2011. ápr. 25. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kamu, én 1 percig az egyik irányba látom 1 percig a másikba.. ennyi.. nem kell hitetlenkedni, el kell fogadni, ilyen is létezik.
2011. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindkét irányban látom forogni. Akkor nekem mindkét agyféltekém jól működik és nincs dominánsabb?

szerintem nem kamu.

2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neménvagyokaz ***** válasza:
Nem kamu. Annyi az egész trükkje, hogy úgy tudod "megfordítani" a forgásirányt, ha azt a lábát nézed amelyik körül forog, és bebeszéled magadnak, hogy a másik irányba forog.
2011. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
varázsló vagy xD de hogy kamu e ezt nem tudom. szerintem igaz! ha nézed a képet és pillanatra a szövegre nézel akkor egyből másik irányba kezd el forogni. ezt én sem értem! de egy zseni volt aki kitalálta ;)
2011. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De kamu. Néha az ellenkező irányba forog. Egyáltalán nem fókuszáltam, néztem lazán, néztem erősen, és mindkét esetnem láttam átfordulni,és nem azért mert megmozdult a szemem vagy hasonló. Egyszerűen úgy csinálták meg hogy vált. Ennyi.
2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsóval értek egyet (de mindenkit felpontoztam). Én mindig másképp látom, pl. mikor tegnap megnyitottam a linket, az óramutató járásával megegyező irányban forgott eleinte (aztán persze számtalanszor megfordult, teljesen magától), most meg ellentétes irányban pörög. Szerintem nincs köze a domináns agyféltekéhez, bár az tényleg érdekes, hogy mindenki másképp látja a környezetemben.

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!