Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinál egy erdész pontosan?

Mit csinál egy erdész pontosan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mostanában egy erdész eladja a fát a cigányoknak.sajnos.
2011. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyasmi amit tesz az erdőért?????
2011. ápr. 26. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Védi a fákat,hogy el na lopják a cigányok.
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és persze szoros kapcsolatot ápol az állatokkal x)
2011. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért ez szép és jó csak én annak állnék idővel azt kb. menyit keres??? ha nekivágok akkor valamit majd kell az asztalra rakni nem?
2011. ápr. 26. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég ha annyit mondok, hogy a megfelelő kapcsolatok nélkül nem fogsz munkát kapni?

Elvégzed a technikusit és a mérnökit, de ha nem vagy NAGYON-NAGYON jóba a fejesekkel, akkor csak egy munkanélküli leszel. És nem te leszel az első. Mást itt nem mondok.


Ugyanez a helyzet a vadászokkal is. Szinte divatszakma lett mind a kettő.

Üdv, egy szakmabeli.

2011. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez számomra mondjuk nem holmi divatozás ez elég sajnos de mondjuk én falun lakok erdő közelbe szeretem az állatokat a természetet és nem tudnám magam elképzelni hogy míg nyugdíjba nem megyek ha megérem hogy egész nap egy irodában ülni vagy egy gyárban a gépsoron leni
2011. ápr. 29. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy divatszakma, mert ipari mennyiségben végeznek a technikusok/technológusok/mérnökök, csak éppen elhelyezkedni nem tudnak. Ezt tapasztalatból mondom.


Újabb és újabb felsőoktatási intézmények indítják a szakokat (itt a vadgazdára gondolok elsősorban, mert az erdőmérnöki még mindig csak Sopronban van), mert olyan jól hangzik. Csak ugye őket a létszám érdekli, nem az, hogy a szerencsétlen végzős hol és hogyan fog majd elhelyezkedni. Ezeknek az intézményeknek az oklevelét meg ugye nem szívesen fogadják el, hiszen nem is ismerik az oktatás színvonalát.

Néhol nincs is vagy nagyon hosszú idő mire valamilyen színvonal és elismertség kialakul.


De ha a közeli erdőgazdaság/vt-ban van ismerősöd és tudnak neked helyet biztosítani, akkor próbáld meg.

2011. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!