Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek köszönni az ismerősöknek?

Minek köszönni az ismerősöknek?

Figyelt kérdés

Minek köszönni az ismerősöknek minden nap? Sokszor látjuk őket, 3 évesen köszönünk nekik egyszer, elég az :-D


Fölösleges pocsékolás :-D Hülyeség minden nap köszönni szerintem :-D


2011. ápr. 26. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

minek azt mondani minden étkezés előtt hogy jó étvágyat? minek azt mondani minden alkalommal ha vki tüsszent hogy egészségedre? minek köszöni meg minden alkalommal a boltos ha veszek valamit? minek kérdezi meg az ember hogy hogy vagy ha az esetek 95%-ában nem is érdekli? miért mondod a párodnak minden nap hogy szereted ha úgy is tudja?


ezek olyan furcsa emberi hülyeségek amiktől néhányan jobban érzik magukat ezért rászánjuk azt a napi fél percet az időnkből hogy akinek igénye van rá jól érezze magát de ha sajnálsz 30másodpercet az ismerőseidtől akkor szerintem ne köszönj nekik inkább :D

2011. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a köszönés tisztelet mások iránt.mondjuk nekem van olyan rokonom aki még köszönni sem képes pedig én elvárom mástól h visszaköszönjön ha én is köszönök.és ez nemtom mért lenne hülyeség.az ebéd iránt is tiszteletet kell adnod h nap mint nap az asztalodra kerül.ahogy a párodat is tiszteled azért mondod neki h szereted.
2011. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!