Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadjátok a rejtett számú...

Fogadjátok a rejtett számú hívásokat?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy aki hív, tiszteljen meg azzal, hogy elküldi a számát és tudom ki hív. Éppen ezért, nem szoktam fogadni a rejtett számról a hívás, hagy csörögjön... megunja.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. ápr. 27. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki így-ki úgy.
2011. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én se szoktam .
2011. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam fogadni az ilyen hivásokat, ne rejtőzködjön aki beszélni akar velem.
2011. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Se a rejtett, sem a nem rejtett, de általam nem ismert számokat nem veszem fel. Kivéve ha épp hívást várok, de általában nem várok, úgyhogy csak akkor veszem fel ha ismerős hív, akkor sem mindig mivel utálok telefonálni.
2011. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
54%
Én úgy vagyok vele, hogy ha már arra volt esze, hogy rejtetről hívjon akkor hagy mejen a pénze.
2011. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Persze, h felveszem. Sose lehet tudni honnan hívnak!
2011. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Én általában felveszem, ugyanis bárki lehet az, akár a saját barátom is egy idegen telefonról. Én jártam már úgy, hogy eltűnt a telefonom és megkértem valakit hadd telefonálhassak haza, hogy jőjjenek értem valahova. Az illető csak úgy adta a telefont ha rejtett számmal hívok, mert nem szeretné ha idegenek "kezébe jutna" a telefonszáma. Szóval van eset mikor tényleg fontos lehet, hogy felvegye az ember.
2011. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Emellett egy csomó hivatalból NINCS LEHETŐSÉG számküldéssel telefonálni, mert a kimenő központon le van tiltva a számküldés. Van olyan előfizetői állomás még ma is hazánkban, ahol nem rendelhető meg a csatlakozó központ elavultsága miatt a hívószámküldés szolgáltatás, innen szintén nem tudsz úgy hívni, hogy lássák a hívószámod.

Amúgy senki nem kötelez senkit arra, hogy felvegyed vagy épp ne az adott számról (vagy rejtettről) érkező hívásokat. Én nem tehetem meg, elég sok pénzt buknék egy-egy "kószán elszalasztott" hívással. Persze én is jobban szeretem, ha látom, hogy ki hív.

2011. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ÉN bármilyen számról bárki hív,felveszem,mert mi van ha egy családtag,aki más telefonjáról hív,mert bajban van...

Sosem lehet tudni,ha meg egy bunkó akkor nem veszem fel...

Egyedül a külföldi számok közül csak azokat veszem fel amiket ismerek és tudom melyik ország és hogy vannak e ott ismerősök,rokonok...

Szóval én mindig felveszem

2011. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mér ne venném fel?? Azért van a telefon hogy hívjanak
2011. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!