Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi életed első emléke? Hány...

Mi életed első emléke? Hány éves lehettél?

Figyelt kérdés
Olyat írjatok, amire ti emlékeztek, és ne olyat, amit hallottatok szüleitektől, mások meséltek. Korotokat is oda írnátok? Köszi :)
2009. márc. 6. 18:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
2,5 evesen amikor irattak be az oviba.Fogtam anyukam kezet es mentunk vegig a folyoson,ott volt a baratnom es az anyukaja is.:P
2009. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
15/l(utolso)
2009. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

talán 1 éves voltam,sétálni indultunk,én a babakocsiban ültem anyu tolt és mondta a bátyámnak,hogy haza kéne menni,mert mindjárt elered az eső.Amikor ezt elmeséltem anyunak azt mondta,hogy nem emlékezhetek erre.Mondtam neki,hogy egy rózsaszín steppelt kabát volt rajtam,na akkor elcsodálkozott.Azt a kabátot elajándékozta mikor kinöttem,lefényképezve sem vagyok benne.

32/L

2009. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem de még sötét volt nagyon, kibújtam a tesóm által kiszedett rácson(házi gokarthoz kellett:D), besétáltam a szüleim szobájába, ráfeküdtem anyukám hasára, és ott aludtam tovább. Ezt jó ideig rendszeresen csináltam
2009. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
a "Poszteres": 13/L voltam
2009. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám házában a folyosón álltam, apu megjött, és a kezembe nyomott egy Sport szeletet, amin nem volt rajta a zöld papír borítás, csak az ezüst. Mivel nyár volt, és meleg, a csoki olvadt volt, és együtt betettük a hűtőbe. 1,5 éves voltam, és apukámnak még vállig érő hullámos haja volt!
2009. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, hogy hány éves voltam, de arra emlékszem, hogy anyu mindíg vásárol egy 2 hétre elegendő édességet. na én azt mindet bevittem az asztal alá, és azt lakmároztam :)
2009. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Még babakocsis voltam, az az elso emlékem, amikor a szuleim a szobában tologattak az ágy mellett, utána meg jott a vihar és a kiskádat az ágyra tették, abban furdettek meg :)



Princess

2009. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyai papámat látogattuk meg egyszer, aki 1992-ben halt meg, én pedig 1991-ben születtem. Szóval Kb egy éves lehettem. Emlékszem, hogy jobbra volt az ajtó a folyosón, ahol voltunk, asszem volt egy kályha, kicsit olyan régies volt a hely, és hogy nem annyira jött be nekem a dolog. Meg hogy nem tudtam, hogy kinél vagyunk, de legalábbis nem voltam benne biztos, mert akkor még 3 nagyszülőm volt, és nem tudtam hogy most mi van :)

Meg valamikor voltam hajón is a balcsin talán, de az lehet, hogy álom volt, meg nem tom hány éves lehettem. Mindenesetre az is elég halovány emlék, szóval elég régi lehet.

Kár, hogy nem emlékszik az ember tisztán az ilyen régi dolgokra, vicces lenne.

2009. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves lehettem, és arra emlékszem, hogy felállok a rácsos ágyamban, és nézem a szobám üveges ajtaját. este lehetett, mert arra emlékszem, hogy kinnt az előszobában égett a villany.
2009. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!