Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet telefonnal szemüveg...

Hogy lehet telefonnal szemüveget javítani?

Figyelt kérdés
Ma reggel felébredtem, és arra lettem figyelmes, hogy jó a szemem, tisztán látok, pedig eddig 4 dioptriás szemüvegem van. Aztán megfogtam a szemüvegem, fel akartam próbálni, de elejtettem, ráléptem és összetörtem. Egy csomó üvegszilánk beleállt a talpamba, amit nagy nehézségek árán tudtam csak kikaparászni, de ömlött belőle a vér, így le akartam menni a földszintre sebtapaszért. Egy lábon tudtam csak közlekedni, közben meg jól össze is véreztem az egész emeletet. De a lépcsőn ráléptem a tesóm által otthagyott matchbox arzenálra, és akkorát estem, hogy azthittem többet innen nem állok fel. Ott feküdtem magatehetetlenül, szinte semmit sem látva, vérző talppal. Fájt mindenem, de szerencsére nem lett nagyobb bajom. Na már most az a kérdésem, hogy hogy tudnám megjavítani a szemüvegemet, amit itt fogok a kezemben, és csak telefonom van javítóeszközként?
2011. ápr. 29. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nehéz eset, és szomorú is egyben... persze hülyeséget és bunkóságot nem akarok írni, nem a humor kategóriában van...(remélem te se oda szántad...) akkor tisztázzuk. most jól látsz, vagy ugyanúgy mint eddig, hogy 4es szemüveg kéne? vagy jobban, mint eddig, de nem tisztán?
2011. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk felhívhatnál valakit!
2011. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!