Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni hasfelmetsző...

Mit lehet tudni hasfelmetsző jack-ről?

Figyelt kérdés
Már mint olvastam róla elég sok helyen. De minden hol más információk voltak róla. Azt tudom, hogy hogyan ölt, de mást nem tudtok?
2011. ápr. 29. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

5 utcalányt ölt meg, ami azt illeti, ez rohadtul kevés Sutcliffe, Gacy és a többiek sikerlistájához képest...viszont sohasem kapták el, sohase jöttek rá, ki ő. Ezenkívül antiszemita is volt, egy gyilkossága után felírta krétával a falra hogy "A zsidók tehetnek mindenről".


Amennyire emlékszem, egy John Druitt nevű munkanélküli ügyvédet gyanúsítottak leginkább, de rábizonyítani nem tudták, egyrészt mert nem volt semmiféle bizonyíték, másrészt mert John Druitt nem sokkal az utolsó gyilkosság után megölte magát.

2011. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike az az általános 5 volt amit mondtál és épp ez az, hogy eddig olvastam, hogy egy festőt gyanúsítottak valahol meg egy nőgyógyászt. Azt tudom, hogy teljes sebészi pontossága volt.
2011. ápr. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!